Sklep Medyczny

Nie masz produktów w koszyku.
Nowoczesne ciśnieniomierze
Najniższe ceny na rynku
Rabaty dla stałych klientów!

Regulamin Sklepu

§1

Niniejszy regulamin (zwany dalej "Regulaminem") określa szczegółowe warunki świadczenia usług drogą elektroniczną za pośrednictwem witryny internetowej www.abemed.pl.
Sklep internetowy Abemed.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian i aktualizacji treści Regulaminu w każdym czasie. Każda taka zmiana Regulaminu będzie wyraźnie zasygnalizowana na stronie internetowej.
Właścicielem sklepu internetowego jest firma P.P.H.U "A.B.E." s.c., 41-400 Mysłowice, NIP: .
Przesłanie wypełnionego formularza zamówienia jest równoznaczne z akceptacją przez Klienta postanowień niniejszego Regulaminu.

§2

Wszystkie produkty w ofercie są produktami oryginalnymi, dopuszczonymi do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz posiadają wymagane zezwolenia zgodnie z obowiązującymi przepisami.

§3

Sklep internetowy Abemed.pl przyjmuje zamówienia przez stronę WWW przez 24h na dobę przez cały rok.

§4

Aby zamówienie zostało zrealizowane, konieczne jest poprawne wypełnienie wymaganych pól w formularzu zamówienia oraz zaksięgowanie należnej kwoty na koncie firmowym P.P.H.U. "A.B.E." s.c.
W przypadku, braku otrzymania płatności, Sklep internetowy Abemed.pl zastrzega sobie prawo do zaniechania wysyłki towaru.

§5

Odmowa realizacji zamówienia ma miejsce w przypadku:
  • podania przez Klienta danych budzących wątpliwości;
  • wycofania produktu ze sprzedaży na terenie Polski
  • łamania zasad regulaminu sklepu internetowego
  • niemożności zrealizowania zamówienia wynikającej z winy hurtowni, producenta, dystrybutora
W przypadku niemożności zrealizowania pewnej części zamówienia, sklep internetowy Abemed.pl skontaktuje się z odbiorcą w najkrótszym możliwym czasie.

§6

W przypadku nieodebrania przez klienta paczki opłaconej przedpłatą na konto (po 2 próbach dostarczenia ze strony kuriera), ponowna wysyłka jest możliwa po opłaceniu przelewem kwoty odpowiadającej kolejnym kosztom wysyłki poniesionym przez sklep internetowy Abemed.pl.

§7

Zamówienia opłacone przez system PayU, są realizowane w ciągu 24h od zaksięgowania należności na koncie firmowym P.P.H.U "A.B.E." s.c., w dniach roboczych.
Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane od rana następnego dnia roboczego.

§8

Ceny oferowanych produktów podane są w złotych polskich i są cenami jednostkowymi brutto (zawierają podatek VAT) i nie obejmują opłaty za dostawę.
Wiążąca dla obu stron transakcji jest cena całkowita w etapie potwierdzenia złożonego przez Klienta zamówienia.
Koszt dostawy naliczany jest automatycznie do wartości zakupionego towaru.

§9

Klienci sklepu internetowego Abemed.pl mają gwarancję pełnej ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 - U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami). Dane osobowe znajdujące się w bazie danych sklepu internetowego Abemed.pl dostępne są wyłącznie dla podmiotów uczestniczących w realizacji zamówienia.

§10

Informacje o produkcie (właściwości, działanie, wielkość opakowania) zamieszczone są na podstawie danych producenta lub importera.
Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z instrukcją załączoną do opakowania, a w razie wątpliwości skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sklep internetowy Abemed.pl nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe z przeznaczeniem użycie zakupionych w nim produktów, ani za skutki błędnej interpretacji treści dołączonych do opakowania ulotek bądź instrukcji.

§11

Produkty przedstawiane na zdjęciu, mogą różnić się od otrzymanych w przesyłce, w przypadku zmiany opakowania przez producenta (wyglądu, dołączania tzw. gratisów), braku produktów promocyjnych lub zmian ilościowych zawartości opakowań.

§12

Ilość produktów promocyjnych i wyprzedażowych jest ściśle określona. Promocja trwa do czasu ich wyczerpania.

§13

Sklep internetowy Abemed.pl wystawia faktury VAT na życzenie klienta, w tym celu należy wypełnić odpowiednie pola w formularzu zamówienia.
Standardowo do zamówienia dołączany jest dokument potwierdzający zakup.

§14

Zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów (Dz. U. nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru w stanie niezmienionym tj. w nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z dowodem zakupu. W przypadku uznania reklamacji (towar uszkodzony, niezgodny z zamówieniem, przeterminowany itp.) nastąpi wymiana towaru lub wypłata równowartości zareklamowanego towaru na Państwa konto bankowe w ciągu 7 dni. Całkowite koszty przesyłki ponosi Kupujący.
Sklep internetowy Abemed.pl nie ponosi odpowiedzialności za działania przewoźnika. Zaleca się, obligatoryjne sprawdzenie przesyłki i w przypadku zaobserwowania wad – sporządzenie protokołu reklamacyjnego przy dostawcy. Dokument taki, jest jedyną podstawą do składania reklamacji.
Reklamacja powinna zostać zgłoszona na adres biuro@abemed.pl

§15

Zawartość platformy sprzedażowej Abemed.pl jest objęta ochroną praw autorskich.

§16

Znaki towarowe, logotypy graficzne, nazwy, opisy i zdjęcia są własnością odpowiednich firm, instytucji i osób prywatnych.

§17

Sposób oraz koszt dostawy widoczny jest w formularzu zamówienia.
Sklep internetowy Abemed.pl zakłada możliwość odbioru osobistego towaru w sklepach stacjonarnych po złożeniu zamówienia i wcześniejszym kontakcie ze sklepem.

§18

W przypadku rezygnacji przez Kupującego z zamówienia opłaconego przez system PayU, zwracana jest kwota z odliczoną prowizją 10 PLN + 3% wartości transakcji, ze względu na poniesione koszty związane z obsługą transakcji.

§19

Wszelkie ewentualne spory rozstrzyga właściwy Sąd powszechny.
W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z późniejszymi zmianami i przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne ustawy.